Portal - Wadowice
polski Strona główna / Nasze sukcesy / Rok szkolny 2011/2012
Środa - 22 sierpnia 2018      "Człowieka nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa." JPII
[Grono Pedagogiczne] [Galeria] [Z życia szkoły] [Kontakt] [Ciekawe linki] [Koła zainteresowań] [Archiwum] [Nasze sukcesy] [Rekrutacja-ankieta] [Odblaskowa Szkoła]
Nasze sukcesy 2011/2012

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

Szkoła Podstawowa


Kwalifikacja do etapu powiatowego Konkursu „Talenty" w kategorii teatr

Bartłomiej Moskała kl. I

Opiekun: Anna Suliga

 

Kwalifikacja do etapu powiatowego - nominacja do „Talentów" w kategorii wokal

Dominika Kocot kl. IV

Opiekun: Ewa Hutniczak

 

Kwalifikacja do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego

Marcelina Chodnik, Natalia Korzeniowska, Kamil Dziedzic, Dominika Kocot

Opiekun: Mateusz Niedziółka

 

Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego Nagroda naukowa Burmistrza Wadowic

Natalia Korzeniowska kl.VI

Opiekun: Mateusz Niedziółka

 

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zatorze

Zespół „Rozśpiewane Nutki" - II miejsce

Opiekun: Ewa Hutniczak

 

l miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o bł. Janie Pawle II
w
Stanisławiu Dolnym dla gminy Kalwaria Zebrzydowska

zespół: Natalia Korzeniowska, Aleksandra Sarapata, Kamil Dziedzic

Opiekun: Dorota Pelczar

 

Finalistka Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Moje ulubione sceny biblijne"

Julia Kosek kl. I

Opiekun: Anna Suliga

 

Finaliści Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Moje ulubione sceny biblijne"

Klasa IV - praca zbiorowa

Opiekun: Mateusz Niedziółka

 

Przegląd Prac Literackich w ramach Dni Kalwarii

Angelika Juszczak kl. IV- II miejsce,

Patryk Sarapata kl. V- III miejsce

Opiekun: Dorota Morek

 

Przegląd Prac Literackich w ramach Dni Kalwarii

l miejsce Karol Żmija kl. V

Opiekun: Dorota Pelczar

 

Przegląd Małych Form Teatralnych  w ramach  Dni Kalwarii

Dominika Kocot kl. IV- l miejsce

Opiekun: Dorota Pelczar

 

Zlot Turystów w ramach Dni Kalwarii

III miejsce kl. IV

Opiekun: Anna Palarska

 

Przegląd Poezji Religijnej w ramach Dni Kalwarii

Sylwia Badań kl. „O" - II miejsce

Oliwią Śmiech kl."0" wyróżnienie

Opiekun: Agnieszka Opyrchał

 

Konkurs Plastyczny w ramach Dni Kalwarii

Wiktoria Kosik kl. „O" – II miejsce

Opiekun: Agnieszka Opyrchał

 

Nagroda indywidualna aktorska - Przegląd Zespołów Jasełkowych w Zatorze

Dominika Kocot kl. IV

Opiekun: Dorota Pelczar

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny SPSK „Jesteśmy piękni pięknem Twoim, Panie"

Zuzanna Jucha kl. IV l miejsce

Opiekun Mateusz Niedziółka

 

Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

Sebastian Wasiuta kl. V

Opiekun: Anna Suliga

 




Nasze sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

Gimnazjum


l miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II
w Wadowicach

        Angelika Dziedzic, Sylwia Podlipni, Leon Śliwa

        Opiekun: Dorota Pelczar

 

l miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o błogosławionym Janie Pawle II
w Stanis
ławiu Dolnym dla szkół Gminy Kalwaria Zebrzydowska
Nagroda Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

        Angelika Dziedzic, Sylwia Podlipni, Karolina Górecka

        Opiekun: Dorota Pelczar

 

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Polonistycznego

        Paweł Kocot

        Opiekun: Dorota Morek

 

Laureaci Małopolskiego Konkursu Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
Projekt Wyjdźmy sobie naprzeciw"

        Opiekunowie: p. Monika Jaskierny, p. Dorota Pelczar

 

Przegląd Zespołów Jasełkowych w Zatorze

        Grupa Teatralna: Kurtyna" – wyróżnienie

        Opiekun: Dorota Pelczar

 

Gminy Konkurs Plastyczny Profilaktyczny Stop narkotykom"

         II miejsce - Sandra Sarapata kl. I

 

Przegląd Piosenki Religijnej w ramach Dni Kalwarii

        Sandra Sarapata kl. l – wyróżnienie

        Opiekun: p. Marek Pelczar

 

Konkurs Plastyczny w ramach Dni Kalwarii

         Nagroda specjalna!

        Sandra Sarapata kl. l

 

Przegląd Prac Literackich w ramach Dni Kalwarii

        Karolina Górecka kl. l - kat. proza - II miejsce

 

Konkurs BRD - IV miejsce (drużynowo)

        Kamil Płaczek, Daniel Opyrchał, Michał Balak

        Opiekun: Piotr Elżbieciak

 

Konkurs BRD - II miejsce indywidualnie

        II miejsce Michał Balak kl. l (indywidualnie)

        Opiekun - Piotr Elżbieciak

 

Tenis stołowy w ramach Dni Kalwarii

        III miejsce Mariusz Leja kl. Ill

        Opiekun: Piotr Elbieciak

 

Tenis stołowy Turniej Szkół w Choczni

        III miejsce drużynowo

        Opiekun: Piotr Elżbieciak

 

Bieg Solidarności

        II miejsce Mariusz Leja kl. III

 

Konkurs  Wiedzy o Słudze Bożym Ojcu Rudolfie Warzesze w Wadowicach

        III miejsce Angelika Dziedzic kl. Ill

 

Finaliści Małopolskiego Konkursu na projekt edukacyjny
Małopolska - moje miejsce na ziemi"

        Opiekun: Ewelina Orłowska

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA